News Portal

भूमि व्यवस्था, कृषि तथा सहकारीमन्त्री वाट महिलामाथि बलात्कारको भिडियो सार्वजनिक

ईसगरमाथा संवाददातासुर्खेत, ७ भाद्र २०७८
४५२ पटक
सुर्खेत, ७ भाद्र २०७८

कर्णाली प्रदेश सरकारका भूमि व्यवस्था, कृषि तथा सहकारीमन्त्री कुर्मराज शाहीबाट महिलामाथि बलात्कार भइरहेको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । केही दिनअघि पीडित महिला र उनका पति जिल्ला प्रहरी कार्यालय, सुर्खेतमा बलात्कारसम्बन्धी जाहेरी दिन गएका थिए ।

‘आफूमाथि बलात्कार भएको भन्दै एक महिला र उनका पति प्रहरी कार्यालयमा आउनुभएको थियो, भिडियो पनि देखाउनुभएको थियो,’ प्रहरीका अनुसन्धान अधिकारीले भने, ‘उहाँहरूले भनेअनुसार मुद्दा दर्ता गर्ने हदम्याद कटिसकेकाले कानुन व्यवसायीसँग छलफल गरेर आउन सुझाव दिएर पठाएका हौं ।’

भिडियोमा पीडित भनिएकी महिला कोठाभित्रै देखिन्छिन् । बाहिरबाट ढोका ढक्ढकाएको आवाज सुनिन्छ । महिलाले ढोका खोल्छिन् । भित्र पसेर खाटमा बस्नेबित्तिकै मन्त्री शाहीले उनलाई अँगालोमा बेर्छन् । त्यसपछि महिला रोएको देखिन्छ । मन्त्री शाही महिलालाई सम्झाउन खोजिरहेको अवस्थामा देखिन्छन् ।

प्रहरीको सम्पर्कमा पुगेका पीडितले उक्त भिडियो २०७६ माघतिरको भएको बताएका छन् । जति बेला शाही प्रदेश सांसदमात्रै थिए । प्रहरीसम्म यो घटना ढिलो गरी पुग्नुमा पीडितले तत्कालीन सांसद एवं हालका मन्त्री शाहीसँग ‘रकमको बार्गेनिङ’ गरेको अनुमान गरिएको छ । रकममा कुरा नमिलेपछि बल्ल प्रहरीमा पुगेको आशंका छ ।

प्रहरीले कानुन व्यवसायीसँग छलफल गरी आउन भनेका पीडित महिलाका पति गत शुक्रबार मध्यरातमा भेरी पुलमा कुटिएको घटनाबाट प्रहरी गम्भीर बनेको छ । पीडित महिलाका अनुसार उनका पतिलाई मन्त्रीका स्वकीय सचिव प्रेम बुढाले छलफलका लागि भन्दै राति ९ बजेतिर गाडीमा राखेर लगेका थिए । –नागरिक दैनीक

प्रतिकृया दिनुहोस्