News Portal

गण्डकीमा विकराल बन्दै कोरोना संक्रमण, दुईसातामा २३२ जनाको मृत्यु

ईसगरमाथा संवाददातापोखरा, ६ जेठ
११८ पटक
पोखरा, ६ जेठ

गण्डकी प्रदेशमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट थप २१ जनाको मृत्य भएको छ । स्वास्थ समस्या देखिएपछि विभिन्न अस्पतालहरुमा उपचाररत २१ जना संक्रमितको मृत्यु भएको प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशक डा.विनोदविन्दु शर्माले बताए ।

उनका अनुसार कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेमा कास्कीका ७, नवलपरासी पूर्वमा ५, स्याङजा ४, गोरखा २, बागलुङ २ र तनहँुका १ जना रहेका छन् ।
गण्डकी प्रदेशमा बुधबार प्रदशमा अहिलेसम्मकै धेरै ३० जनाको मृत्यु भएको थियो। प्रदेशमा दुइ हप्तामा थप २३२ जना कोरोना संक्रमितको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । बैशाख २४ गते ७ जनाको मृत्यु भएको थियो । त्यसैगरी २५ गते प्रदेशमा ३ जनाको मात्र मृत्यु भएको थियो । बैशाख २६ मा १२ जना, बैशाख २७ मा १३ जनाको मृत्यु भएको थियो ।

त्यसैगरी बैशाख २८ मा १२ जनाको मृत्यु भएको थियो । २९ गते १६ जनाको मृत्यु भएको थियो । त्यसैगरी बैशाख ३० मा १४ जना र ३१ मा मृतकको संख्या बढेर २३ पुगेको थियो । त्यसैगरी जेठ १ मा मृतकको संख्या घटेर १४ जनामा झरेको थियो । त्यसैगरी जेठ २ मा संख्या बृद्धी भएर मृतकको संख्या २८ पुग्यो । जेठ ३ मा गण्डकी प्रदेशमा २४ जनाको मृत्यु भएको थियो ।

सैगरी जेठ ४ गते १५ जनाको मृत्यु भएको थियो । जेठ ५ गते प्रदेशमै अहिलेसम्मको धेरै ३० जनाको मृत्यु भयो । त्यसैगी जेठ ६ गते अर्थात आज २१ ज्नाको मृत्यु भएको छ । प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयको तथ्याङकलाइ मुल्याङकन गर्दा प्रदेशमा क्रमश कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या बृद्धी हुदै गएको छ । गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमणबाट हालसम्म ४७३ जनाको मृत्यु भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्